پله – مرحله بیکاری استانی غیرمجاز روستای قره سو

پله – مرحله: بیکاری استانی غیرمجاز روستای قره سو طرح بدون بیکار روستای ساحلی قره سو شهرستان ترکمن اخبار گلستان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی موز وارداتی کیلویی چند؟

امسال واردات موز در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۲۰ درصد کم کردن یافته ولی قیمت هر کیلوی آن با زیاد کردن همراه بوده است. 

موز وارداتی کیلویی چند؟

موز وارداتی کیلویی چند؟

عبارات مهم : ایران

امسال واردات موز در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۲۰ درصد کم کردن یافته ولی قیمت هر کیلوی آن با زیاد کردن همراه بوده هست.

به گزارش ایسنا، بر اساس تازه ترین آمار گمرک کشور عزیزمان ایران از تجارت خارجی چهار ماهه نخست سال جاری، در این مدت ۱۸۰ هزار و ۷۰۶ تن موز سبز تازه یا خشک کرده به کشور عزیزمان ایران وارد شده است که ارزش این حجم از موز وارداتی به ۱۷۶ میلیون و ۲۳۱ هزار دلار می رسد.

در سال جاری، موز در میان بااهمیت ترین اقلام وارداتی کشور عزیزمان ایران قرار گرفته و رتبه هشتم از نظر ارزش واردات را در میان کل کالاهای وارداتی به کشور به خود تخصیص داده شده است داده است.

موز وارداتی کیلویی چند؟

به این ترتیب مشاهده می شود که واردات موز از نظر وزنی، ۱.۵۶ و از نظر ارزش ۱.۱۶ درصد از کل واردات انجام شده است به کشور را مشمول بر می شود.

این در حالی است که تا آخر تیرماه سال گذشته ۲۳۳ هزار و ۶۳۹ تن موز سبز تازه یا خشک کرده به کشور عزیزمان ایران وارد شده است بود که ارزش دلاری آن رقمی در حدود ۱۷۹ میلیون و ۸۷۹ هزار دلار بوده هست. موز در سال گذشته ۲.۰۷ درصد از وزن و ۱.۱۴ درصد از ارزش کل واردات کشور عزیزمان ایران در چهار ماهه نخست امسال را به خود تخصیص داده شده است داده بود.

امسال واردات موز در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۲۰ درصد کم کردن یافته ولی قیمت هر کیلوی آن با زیاد کردن همراه بوده است. 

به این ترتیب می توان گفت که در چهار ماهه نخست امسال میزان واردات موز از نظر وزنی نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کم کردن ۲۲ درصدی و از نظر ارزش با کم کردن دو درصدی همراه بوده است.

از سوی دیگر هر کیلو موز وارداتی در چهار ماهه نخست سال گذشته ۷۶ سنت بوده، ولی قیمت هر کیلو موز وارداتی در امسال ۹۷ سنت هست، بنابراین قیمت هر کیلو موز وارداتی ۲۱ سنت زیاد کردن پیدا کرده است.

موز وارداتی کیلویی چند؟

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | واردات | وارداتی | اقلام وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog